کلینیک شنوایی و سمعک سایه در کرج


شعبه کلینیک شنوایی و سمعک سایه  و نوار گوش در کرج

 

نوار گوش چیست ؟  و کلینیک ادیومتری ( تست شنوایی ) در کرج کجا می باشد ؟

نوار گوش نتیجه  و خروجی مجموع آزمونهایی می باشد که بعد از ادیومتری ( تست شنوایی )  بدست می آید , در هنگان بررسی شنوایی شخص مورد نظر درون یک اتاقکی قرار می گیرد که شاید پیشتر فقط گوینده های رادیو را در چنین  اتقکی دیده باشید که مکانی ساکت و آکوستیک شده می باشند.

 

اتاق تست صدا باید به گوینه ای خاص طراحی شده باشند که کمترین امواج مزاحم خارجی در اتاق تست شنوایی نفوذ پیدا نکند و تنها دراین شرایط می باشد که متخصص شنوایی می تواند با انجام آزمونهای ادیومتری نوع و میزان کم شنوایی به درستی تشخیص دهد .

 

شعبه کلینیک شنوایی و سمعک سایه در کرج ( استان البرز )

کلینیک شنوایی و سمعک سایه تهران دارای شعبه ای در کرج  نیز می باشد که مجهز به تمامی امکانات جهت ارزیابی شنوایی و چهت گرفتن خروجی دقیق نوار گوش جهت تعیین دقیق نوع و میزان کم شنوایی می باشد  .

 

آدرس و شماره تلفن شعبه کلینیک سایه در کرج

جهت ارزیابی شنوایی و گرفتن نوار گوش و انتخاب سمعک مناسب متناسب با کم شنوایی خود می توانید به آدرس زیر در استان البرز مراجعه فرمائید :

شعبه کرج : ۴۵ متری گلشهر – نبش چهارراه گلزار – جنب بانک سپه – پلاک ۱۸۱ – ساختمان پزشکان آریا – طبقه ۵
تلفن : ۳۶۶۰۳۶۰۰

 

چه  خدماتی در کلینیک سمعک سایه شعبه کرج انجام می شود ؟

در کلینیک سمعک سایه شعبه کرج به نشانی که دربالا درج شده است خدماتی به شرح ذیل ارائه می گردد :

  • شنوایی سنجی ( ادیومتری )
  • مشاوره جهت انتخاب بهترین سمعک
  • تعمیرات سمعک
  • فروش انواع باتری سمعک اصل و با کیفیت

 

شنوایی سنجی ( ادیومتری )

شنوایی سنجی ( ادیمتری ) مبحث بسیار مهمی می باشد که شاید خیلی بوسیله افراد در جامعه به خوبی درک نشده باشد و دلیل آن هم تخصصی بودن بحث شنوایی به دلیل پیچیده بودن سیستم شنوایی انسان و درک صدهای مختلف و تجزیه و تحلیل آن بوسیله مغز انسان می باشد .

 

در تست شنوایی که بوسیله شنوایی شناس انجام می شود صداهای مختلف با فرکانسهای مختلف از طریق گوشی مخصوص در اتاق آکوستیک شده به گوش فرد می رسد که میزان و نوع واکنش فرد به این صداها تعیین کننده نوار گوش در ارزیابی شنوایی می باشد .

از همین رو انجام آزمونهای شنوایی در کلینیک های معتبر و زیر نظر افراد متخصص تاثیر بسزایی در انتخاب سمعک مناسب برای فرد مورد نظر خواهد داشت .

 

مشاوره جهت انتخاب بهترین سمعک

یکی دیگر از خدماتی که درسمعک ستیه شعبه کرج به کاربران سمعک ارائه می شود مشاوره جهت انتخاب بهترین سمعک با توجه به شرایط فرد مورد از نظر نوع و میزان کم شنوایی می باشد .

یکی از معیارهای انتخاب سمعک بوسیله کاربران سمعک قیمت سمعک می باشد که سمعک سایه شعبه کرج در راستای حمایت از کم شنوایان جهت برخورداری از سمعک مناسب با قیمت مناسب تمهبدات ویژه ای را اندیشیده است .

که یکی از تمهیدات اندیشیده شده جهت حمایت از کاربران سمعکشرایط ویژه برای بازنشستگان نیروهای مسلح و تامین اجتماعی می باشد .

 

کلینیک شنوایی و سمعک سایه شعبه کرج طرف قرار داد با بیمه بانکها نیز می باشد .

 

تعمیرات سمعک در کرج

سمعک سایه شعبه کرج دارای امکانات لازم جهت پشتیبانی و خدمات برای تعمیر سمعک کاربران نیز می باشد نحوه بررسی سمعک جهت تعمیر بدین شکل می باشد که ابتدا سمعک تعمیری جهت بررسی به کلینیک  تخصصی سمعک سایه آورده شده تا میزان و نوع خرابی جهت برآورد هزینه زمانی و مالی بررسی شود .

 

فروش انواع باتری سمعک در کرج

کاربران سمعک می توانند باتری سمعک را از کلینیک سمعک سایه شعبه کرج تهیه کنند باتری های سمعک ارائه شده در سایزهای مختلفی می باشند و با برندهای مختلف .

 

باتری سمعک دارای انواع سایز زیر می باشند:

  • باتری شماره ۱۰ با رنگ زرد
  • باتری شماره ۱۳ با رنگ نارنجی
  • باتری شماره ۳۱۲ با رنگ قهوه ای
  • باتری شماره ۶۷۵ با رنگ آبی

تجویز انواع سمعک نامرئی و هوشمند در کرج

متخصص شنوایی ما در کلینیک شنوایی و سمعک سایه شعبه کرج  بعد از انجام ارزیابی شنوایی و بررسی نوار گوش و دادن مشاوره سمعک با توجه به شرایط فرد کم شنوا اقدام به تجویز سمعک خواهد نمود .

 

تجویز سمعک سایه در شعبه کرج

تجویز سمعک و بعد از آن تنظیمات مربوط به آن ممکن است چند جلسه به طول بیانجامد و این به آن خاطر می باشد که شنوایی شناس در کلینیک سایه متعهد به ایجاد بهنترین کیفیت شنوایی در سمعک برای فرد کم شنوا می باشد . و اتفاقا همین استانداردهای بالا تفاوت میان شرکتهای پزشکی که صرفا بدون دانش اقدام به فرو شسمعک می کنند با کینیک های تخصصی شنوایی و سمعک می باشند .

 

انواع سمعک در کلینیک سمعک سایه شعبه کرج

سمعک سایه کرج در حال حاضر با اکثر برندهای معتبر سمعک در حال همکاری می باشد و بدین خاطر دارای تنوع محصولی بالایی در انواع سمعک دیجیتال ,  نامرئی , هوشمند و وایرلس که دارای تکنولوژی نانو در برابر آب و رطوبت هستند می باشد .

 

جدول انواع سمعک

 

 

 

 

سمعک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 11 =