سمعک نامرئی


سمعک نامرئی

شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که سمعکی وجود دارد که بر روی گوش نمایان نیست و تمام ویژگی های یک سمعک خوب را به همراه تکنولوژی های خاص دارد. این سمعک به نام سمعک نامرئی یا IIC معروف است. سمعک نامرئی از نسل سمعک های داخل گوشی می باشد. سمعک های نامرئی هر برند از تکنولوژی های خاص آن برند بهره می برند.

سمعک نامرئی SoundLens

سمعک نامرئی SoundLens برند استارکی یکی از سمعک های نامرئی موجود در بازار می باشد که به عنوان مثال از فناوری Voice iQ2 بهره می برد. Voice iQ جدیدترین تکنولوژی دیجیتالی کاهش نویزDigital Noise Reduction) DNR ) است و مختص  سمعک های استارکی است. مقاومت به آب از دیگر ویژگی های مهم این سمعک می باشد.

اندازه کوچک سمعک نامرئی نسبت به دیگر سمعک های داخل گوشی از مزیت های مهم این سمعک می باشد که به عنوان مثال در سمعک نانو برند فوناک با ۳۰% کاهش سایز نسبت به کوچکترین سمعک های CIC ( کاملا داخل کانال ) کوچکترین سمعک سفارشی جهان است.

 

سمعک

۲ دیدگاه

    • .سمعک نامرئی همانند تمامی سمعک های دیگر دارای پردازنده های خاص خود میباشد , با این تفاوت که پوسته یا قالب این سمعک ها برای هر فرد متفاوت است و بر اساس شکل مجرای گوش به صورت اختصاصی برای هر فرد ساخته خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سمعک نامرئی مزایا و محدودیتهای تجویز آن برای بعضی افراد به لینک زیر مراجعه نمائید .

      https://goo.gl/c9bC3r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =