سمعک هوشمند


سمعک هوشمند

سیستم شنوایی انسان به صورت کاملا هوشمندانه عمل می کند. باید بدانید که امروزه برندهای مختلف ادعا دارند که سمعک های با هوش مصنوعی طراحی می کنند که می تواند در محیط های مختلف هوشمندانه عمل کند و تا حدود زیادی رفتار گوش طبیعی را تقلید کند.

میکروفون های هوشمند از ویژگی های مهم سمعک هوشمند است. در برند اتیکن تکنولوژی Free Focus   وجود دارد. Free Focus به صورت خودکار جهت یابی را انجام می دهد و نسبت سیگنال به نویز را افزایش می دهد. و صدای همه جهته به بیمار تحویل داده می شود بدون انکه نیاز باشد بیمار دکمه سمعک را برای کنترل فشار بدهد. شامل پنج حالت فوکوس می باشد و حمایت سیستم های پردازش سیگنال و دایرکشنالیتی از سیستم شنوایی را تضمین می کند.

تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند در سمعک های هوشمند باعث افزایش میزان رضایت از سمعک می شود. در سمعک LINX2 ReSound با تکنولوژی های پیشرفته شرکت ریساند سعی شده است تا بیمار راحت تر بشنود. این سمعک با شناسایی محیط های اکوستیکی متفاوت، سطح شدت صدا را بر اساس مجیط تنظیم می کند. این عملکرد باعث رضایت بیمار از سمعک می گردد.

شناسایی خودکار محیط در سمعک های هوشمند اتفاق می افتد. سمعک Insio زیمنس مجهز یه تکنولوژی BestSound Technology می باشند بنابراین سمعک به صورت کاملا خودکار با محیط، براساس نیازها و اولویت های شنوایی به مرور زمان سازگار می گردد.در صورت نیاز به تغییر صدا و تغییر برنامه به طور دستی( غیرخودکار) می توان از کنترل های دستی موجود بر روی سمعک استفاده کرد.

سمعک

۲ دیدگاه

    • سمعکهای هوشمند به طور واقعی و موثر در محیط های شنیداری مختلف قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارند , البته نکته حائز اهمیت این است که بسته به نوع برند و کیفیت و تکنولوژی سمعک هوشمند فاکتور هوشمند بودن و پیگیری صدای گوینده در محیط های شنیداری متفاوت می تواند دستخوش درجاتی از کیفیت قرار بگیرد .
      کمپانی های برند سمعک نیز امکانات جانبی را برای استفاده از محصول سمعک هوشمند برای کاربران سمعک در نظر گرفته اند که از آن جمله می توان به ساخت اپلیکیشن هایی که بر روی موبایل نصب می شوند و امکان تنظیمات سمعک هوشمند را به صورت بی سیم ( وایرلس ) فراهم می آورند . اگر به دنبال انتخاب بهترین سمعک از حیث تکنولوژی به روز هستید به شما توصیه می شود صفحه مربوط به ” بهترین سمعک از دید کاربران سمعک ” را از طریق لینک زیر مطالعه بفرمائید .
      https://goo.gl/JEJVJY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 9 =