سمعک وایرلس


سمعک وایرلس

تا حالا حتما هدفون وایرلس دیده اید و یا از آن استفاده کرده اید؟هدفونی که نیاز به سیم ندارد و از فناوری وایرلس استفاده می کند. برخی از سمعک ها نیز از فناوری وایرلس استفاده می کنند. فناوری وایرلس به سمعک کمک می کند تا بتواند با سمعک دیگر و وسایل کمک شنیداری ارتباط بی سیم برقرار کند. سمعک وایرلس به شنوایی دوگوشی کمک می کند.

 

کنترل سمعک از طریق اپلیکیشن

DEX تکنولوژی جدیدی است که در سمعک های فوناک وجود دارد. این وسیله به سمعک WIDEX UNIQUE  اجازه می دهد تا ارتباط وایرلس و بلوتوث با دیکر وسایل برقرار کند. اخیرا اپلیکیشن این تکنولوژی نیز ساخته شده است.

 

ارتباط بی سیم سمعک با تلفن و تلویزیون

جریان صوتی  easyTekTM به طور بی ســیم ســمعک های زیمنس شــما را به تمام دســتگاه های مجهز به بلوتوث متصل می کند. صدایی شــفاف از تلفن, پخش کننده موســیقی و تلویزیون به صورت کاملا استریو به طور مســتقیم به ســمعک شــما جریــان می یابد. همچنین شــما می توانید از آن بعنــوان ریموت کنترل بــرای تنظیمات برنامه های شنوایی و کنترل صدای سمعک استفاده کنید. برنامه easyTekTM بر روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید و از تمام عملکردهای این برنامه لذت ببرید. علاوه بر آن به صورت کاملا پنهان شما می توانید همانند چک کردن پیام های کوتاه در تلفن همراه خود سمعک خود را تنظیم کنید.

 

به طور مثال در نظر بگیرید که با ماشین خود در حین رانندگی هستید و صدای باد و محیط اطراف امکان شنیدن صدای رادیو یا آهنگ مورد علاقه شما را از شما صلب می کند , در این هنگام می توانید از ویژگی بلوتوثی سمعک خود بهره برده و صدای مورد نظر مستقیم از طریق سمعک با کیفیت بالاتر گوش کنید .

 

    شنوایی دوگوشی از طریق فناوری وایرلس

گوش انسان در حالت طبیعی و نرمال، صداها را از هردو سمت می شنود و آنالیز می کند. شنوایی دو گوشی باعث می شود تا علاوه بر آنکه اطلاعات دقیق به مغز برسد، فرد در مکان یابی نیز مشکلی نداشته باشد. در سمعک ENZO2 ReSound به ارتباط دو گوشی اهمیت زیادی داده شده است. در این سمعک اطلاعات شنوایی و اکوستیکی وارد شده به هر دو گوش، به سرعت باهم به اشتراک گذاشته می شوند.

 

مزایای پردازش دو گوشی سمعک وایرلس

 • درک بهتر سیگنال گفتار
 • وضوح بیش تر سیگنال گفتار
 • مکان یابی بهتر و دقیق تر منبع صوت
 • بالا رفتن میزان رضایت مندی بیمار از سمعک
 • احساس شنیدن صدای طبیعی توسط بیمار

 

چرا سمعک وایرلس را پیشنهاد می کنیم؟

به دلیل وجود امکاناتی که پیشتر درباره آن بحث شد از جمله

 • ارتباط با تلفن همراه ( موبایل )
 • ارتباط با تلویزیون
 • شنوایی دوگوشی که تا حدی نزدیک به عمکرد گوش انسان می باشد

 

سمعک هوشمند وایرلس

نام سمعک هوشمند وایرلس شاید برای برخی از کاربران سمعک آشنا باشد . ودر حقیقت می توان گفت سمعک های نسل دیجیتال به مرور دارای تکنولوژی های روز دنیاشده و کمپانی برند سمعک برآن شدند تا نسل هوشمندتری از سمعکها با توجه به ساختار دستگاه شنوایی و نحوه پردازش صدا بوسیله گوش انسان را طراحی و پیاده سازی نمایند و شاید این گواه پیشرفت شایان ذکر در بهبود کیفیت پردازش صدا در نسلهای به روز سمعک می باشد .

 

 

سمعک

۴ دیدگاه

  • سمعک وایرلس واقعی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
   از نظر متخصصین، آنچه یک سمعک را به معنای واقعی، وایرلس میسازد تکنولوژی ۲.۴گیگاهرتز است. به کمک این تکنولوژی، متخصص شنوایی شناس بدون استفاده از کابل یا قطعات واسط چندگانه و مبدل و … به راحتی سمعک را روی گوش کاربر تنظیم میکند که علاوه بر راحتی فرد، این گزینه در کودکان پرجنب و جوش، بسیار کاربردی بوده و جلسات تنظیم سمعک را به ویژه در چنین مواردی، بسیار راحت تر و دقیق تر میسازد.

   شنوایی دوگوشی یکی از امتیازات سمعکهای وایرلس می باشند که برای هر دو گوش از سوی شنوایی شناس تجویز و تنظیم گردیده باشند , برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سمعک وایرلس و شنوایی دو گوشی وارد لینک زیر شوید .
   https://goo.gl/GBGdzE

    • تکنولوژی وایرلس در نسل هوشمند سمعکها عملا باعث شده تا امکان برقراری ارتباط سمعک با وسایلی مانند تلویزیون , موبایل و … امکان پذیر شود , و همچنین درکنار این امکان لوازم جانبی کمک شنیداری نیز طراحی و تولید شده اند که کمک شایانی به کاربران سمعک برای کیفیت بالاتر شنیداری در محیطهای مختلف از حیث نویز و میزان صدا می کنند , حالا اینکه این لوازم جانبی شنیداری تاثیر مستقیم بر روی قیمت سمعک می گذارند یک واقعیت مشهود می باشد اما به نسبت کیفیت لوازم جانبی کمک شنیداری و کارآیی آن و همچنین برند تولید کننده میزان قیمت سمعک وایرلس می تواند متغیر باشد برای دیدن قیمت انواع سمعک در برندهای با تکنولوژی های متفاوت می توانید از طریق لینک زیر وارد شوید .
     https://goo.gl/eMkmKZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شانزده =